Daňové poradenství a audit Ostrava

Služby daňového poradenství a auditu na vysoké úrovni poskytuje Ing. Eleni Lipperová z Ostravy. Základní kameny naší práce tvoří preciznost vypracovaných analýz, vysoká spolehlivost, otevřenost a komunikativnost. Zakládáme si na vysoké odborné kvalifikaci, která nám pomáhá přijít bez výjimky s těmi nejefektivnějšími řešeními.

Do oblasti naší činnost spadá vypracování povinných i nepovinných auditů účetních uzávěrek různých typů a při rozličných příležitostech. Dále se zabýváme daňovou problematikou, tedy především daňovou optimalizací vedenou dokonalou znalostí aktuálního vývoje legislativy, pomoc ohledně všech typů přímých i nepřímých daní a zpracování daňových přiznání. Staráme se o to, aby byly daňové povinnosti klienta správně a včas odváděny a přiznávány a nabízíme pro tento účel zastoupení před finančními úřady.

Velmi nám záleží na intenzivní komunikaci s klientem a naší na co možná největší informovanosti o stavu jeho činnosti. Proto pokaždé oceníme osobní setkání, ať už v místě klienta nebo v naší kanceláři v  centru Ostravy. Velmi se těšíme na příležitost věnovat Vám svůj čas a sdílet s Vámi naše zkušenosti v oboru!