Často kladené otázky

Co poskytujeme návštěvníkům?

Hledáte kvalitní účetní, účetní poradenství, zpracování mzdy či vedení účetnictví ve Vašem blízkém okolí? Nabízíme Vám seznam účetních kanceláří po celé České republice. U každého subjektu podáváme veškeré důležité informace, jako je adresa, kontakt, druh poskytovaných služeb a otevírací doba.

Jak zaregistrovat Vaší účetní kancelář?

Registrace je jednoduchá. Stačí klinkout na kolonku REGISTROVAT KANCELÁŘ, vyplnit požadované údaje, následně zaškrtnout veškeré Vámi poskytované služby a kategorii, kde se má Vaše účetní kancelář zobrazit. Do 24hodin se Vám ozve asistent, který si s Vámi domluví další postup a v době do 48hodin se Vaše účetní kancelář zobrazí.

Kolik to stojí?

Naše služby jsou odstupňovány dle ceníku, který Vám bude zaslán na Váš e-mail poté, co dokončíte registraci. Základní cena za roční zápis činí 5.900,- Kč bez DPH.

Jaké jsou výhody?

Výhody spočívají v tom, že Vaše účetní kancelář bude na očích - dozví se o ní více lidí. Hledamucetni.cz se umisťuje v předních pozicích na klíčová slova - účetní, účetní poradenství, účetnictví, zpracování mzdy a vedení účetnictví. Pomůžeme Vám tímto zviditelnit Vaší účetní kancelář a najít další potencionální klienty.

TOP HomePage, TOP5 & NÁŠ TIP

TOP HomePage jsou účetní kanceláře, které se zobrazují na hlavní stránce - jsou vidět na prvních místech.

TOP5 je 5 účetních kanceláří, které se zobrazují první v ředě v sekci DLE REGIONU a v sekci DLE SLUŽEB.

NÁŠ TIP zobrazuje 2 nejlepší účetní kanceláře v České republice  v sekci DLE REGIONU a DLE SLUŽEB - Vaše kancelář bude vždy na očích! 

Chcete aby se Vaše účetní kancelář zobrazovala na těchto výsadních místech? Objednejte si službu TOP HomePage, TOP5 či službu NÁŠ TIP. Cena dle ceníku.

Jak vybrat tu správnou účetní kancelář?

Možnosti hledání v hledamucetni.cz jsou nepřeberné. Na výběr je filtrování podle krajů, měst, ale i výkonu či pomocí fulltextového vyhledávání.

Proč využívat náš portál hledamucetni.cz?

Výhodou našeho portálu je přehlednost a jednoduchost. Můžete si snadno zjistit jaké služby Vámi hledaná účetní kancelář poskytuje, jaká je otevírací doba či využít možnost porovnat si služby více účetních kanceláří a zvolit si tu, která bude splňovat veškeré Vaše požadavky.

Zprostředkovává společnost SEO -SITE:COM s.r.o. klienty?

Ne. Společnost SEO -SITE:COM s.r.o. se nezabývá zprostředkováním klientů a není ani zprostředkovatelská agentura. Služby společnosti SEO -SITE:COM s.r.o. nejsou, nebyly a nebudou placeny od provize za zprostředkování.

Zabýváme se provozem a vývojem webových portálů, aplikací a online marketingu. Tyto služby jsou vždy zpoplatněny fixní jednorázovou částkou. Návštěvníkům, kteří navštěvují portály společnosti doporučujeme konkrétní subjekty pomocí webových profilů a to samé děláme i při přímém telefonickém nebo emailovém oslovení zájemcem o služby. Doporučíme vždy konkrétný subjekt, který nejvíc splňuje parametry poptávajícího.

Zprostředkování, se kterým se můžete u nás potkat je pouze zprostředkování poptávek po službách (ne klientů!), k čemuž slouží formuláře a kontaktní linky pro návštěvníky portálů.

 

PROČ BÝT U NÁS?

- VÝJIMEČNÝ PROJEKT

- EFEKTIVNÍ VYHLEDÁVÁNÍ DLE REGIONU, DLE SLUŽEB A DLE NÁZVU

- ORIGINÁLNÍ ZPRACOVÁNÍ

- PRVNÍ STRÁNKY VYHLEDÁVAČŮ

- VLASTNÍ ÚČET

- MOŽNOST VKLÁDAT AKTUÁLNÍ INFORMACE

- TELEFONICKÁ PODPORA

- PLNĚ SAMOSTATNÁ WEBOVÁ PREZENTACE

- AUTOMATICKÝ PŘEKLAD PROFILU DO 4 JAZYKŮ

- REFERENCE A ČLÁNKY

- NAPOJENÍ NA DALŠÍ PROJEKTY

- NEJNIŽŠÍ CENA ZA ZÁPIS

- NOVÉ ZAKÁZKY

- TRANSPARENTNÍ JEDNÁNÍ A INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP

- A MNOHEM VÍCE...

 

Co mi přinese zápis do Hledamucetni.cz?

Zápis do Hledamucetni.cz Vám zajistí kvalitní prezentaci na profesním portálu s vysokou návštěvností. Budete vidět. Náš projekt vznikl a byl vytvořen právě pro Vás. Základním atributem hledamucetni.cz je zaměření na obory účetnictví, daňové poradenství a audit. Účetním, kteří nemají vlastní webovou prezentaci, zajistíme kvalitní webovou prezentaci s pevnou URL adresou, kterou lze umístit na vizitky. Účetním, kteří mají vlastní webové stránky, zajistíme propojením vlastních webových stránek s naším portálem, což zajistí vyšší návštěvnost.

Jaký je základní rozdíl portálu hledamucetni.cz oproti jiným reklamním/inzertním serverům?

Hledamucetni.cz je profesní portál. Návštěvníci našeho portálu nás mohou navštívit především  na základě klíčových slov, která je přímo nasměrují na portál. Díky tomu,že na rozdíl od daňových poradců a auditorů účetní nemají samostatný profesní portál, klienti z webu přistupují k portálu s vysokou důvěrou.

Jsem auditor, co mi přinese  registrace na Hledamucetni.cz

Známe zákonitosti Vaší profese. Víme, že auditoři nejsou hledání na webových stránkách, ale prostřednictvím doporučení za kvalitně odvedenou práci. Nabízíme Vám však to, že pokud na Vás dostane podnikatel doporučení a zadá si Vaše jméno do prohlížečů, zápis v hledamucetni.cz bude dohledán na některé z předních pozic.

Garantujete počet klientů?

Počet klientů, které lze přes Hledamucetni.cz zajistit nelze garantovat.  Počet zákazníků, který se na Vás může přes Hledamucetni.cz obrátit, je dán faktory jako je návštěvnost, rozsah poskytovaných služeb, cena poskytovaných služeb a lokalita, ve které své služby nabízíte. Dále také kvalita vytvořeného profilu a Vaše schopnost včas odpovídat zákazníkům na jejich poptávku.

 

Proč je cena za poskytované služby tak vysoká?

Cena za poskytované služby koresponduje s několika faktory:

1, poskytovaný servis, včetně osobního asistenta, klientské linky zdarma

2, absence reklam, které by odváděly pozornost návštěvníků portálu

3,  investice do optimalizace pro vyhledávače

 

Jak lze s Vámi navázat spolupráci? To za mnou někdo přijede? Pošlete mi něco, abych to mohl(a) podepsat?

Smlouvy standardně uzavíráme ústně na základě dohody, ve které specifikujeme zejména: Jméno (firmu, název) osoby, které bude vytvářen profil v portálu. Kompletní fakturační, korespondenční údaje a údaje o provozovně objednatele. Dále seznam nabízených služeb, délku zápisu, lokalitu, údaje pro doručení. Dále zopakujeme kompletně naši nabídku a poprosíme Vás  o výslovný souhlas. Tímto je smlouva podle Obchodního Zákoníku uzavřena. 

Našim klientům důvěřujeme. Předpokládáme, že dané slovo má větší váhu než papír.

Jak mohu editovat profil?

Profil lze editovat jak na základě přihlašovacího loginu a hesla, tak prostřednictvím osobního asistenta, který je každému registrovanému přidělen. Můžete jej také editovat tak, že se na nás obrátí na klientské lince, kde našemu pracovníkovi sdělíte požadavky pro editaci.

Budu muset něco platit za editaci profilu?

Ne, nebudete muset platit žádné další poplatky. Editace profilu je zcela zdarma.

Cena je s DPH, nebo bez DPH?

Všechny ceny jsou uváděny bez DPH.

Cena je uváděna pro registraci do jedné kategorie (DLE SLUŽEB)?

Cena je uváděna pro registraci do všech kategorií.

Jak jsou řazeny jednotlivé profily?

Profily jsou řazeny chronologicky. Později vytvořený profil má nižší pozici.

Mohu nějak ovlivnit pozici na portálu?

Ano, prostřednictvím objednání služby TOPování.

Mohu být zařazen do více okresů?

Ano. Dle platných obchodních podmínek.

V čem je portál hledamucetni.cz výjimečný?

Hledamucetni.cz je první všeobecně zaměřený, nicméně ryze účetní portál. Jsou zde registrováni pouze podnikatelé z oblasti účetních profesí a profesí nejblíže související s účetnictvím.

Hledamucetni.cz je jediným integrovaným systémem pro účetní, daňové a auditorské kanceláře v České republice. Každá registrovaná kancelář obdrží webový prostor, pomocí kterého jí je zajištěna efektivní komunikace na obchodní ale i na odborné úrovni. Každý profil je díky unikátní architektuře portálu Hledamucetni.cz plnohodnotnou webovou prezentací včetně ovládacího CMS rozhranní a statické adresy. Díky průběžné práci našich programátorů je prosazování jednotlivých profilů často mnohem úspěšnější, než je tomu v případě domovských stránek zapsaných společností. Součástí služby je i technická podpora na bezplatné telefonické lince včetně možností editace zápisu a průběžná práce našeho týmu programátorů na indexaci jednotlivých profilů.

Přes internet jsem za celou dobu svého působení nezískal/a jediného klienta a o zřízení vlastních stránek tudíž ani neuvažuji.

Účetnictví je bezesporu založeno na důvěrném vztahu mezi klientem a účetní kanceláří. Proto bylo, je a bude vždy nejlepší cestou k novému klientovi reference od spokojeného zákazníka. V současné době, kdy více jak 5,5 milionů Čechů aktivně využívá internet, je každá verbálně předaná informace dříve, či později ověřována právě na internetu. Unikátní stavba hledamucetni.cz zajistí, že přes jakýkoliv vyhledávač se klient co nejdříve dostane na informace právě zde uveřejněné. Tím zajistíte, že se klient dostane k informacím právě Vámi aktualizovaným, Vámi autorizovaným, čili právě k těm informacím, které chcete klientovi poskytnout. Váš profil v Hledamucetni.cz tudíž bude sloužit jako velice efektivní podpora osobního doporučení Vaší kanceláře.

Jsem již zapsán na stránkách kdpcz.cz / kacr.cz, kde si mne každý klient najde.

Stránky komody daňových poradců ČR a Komory auditorů ČR jsou navrženy jako vnořené databáze. To znamená, že zápis každého jednotlivého člena je vždy znova generován na základě jednotlivého dotazu. Po opuštění okna návštěvníkem daná stránka de facto přestává existovat, protože jí nebyla přidělena unikátní adresa a její obsah nebylo možno naindexovat do vyhledávačů. Tudíž zápisy na těchto stránkách jsou přes internetové vyhledávače nedostupné a je spíše otázkou náhody zda Vůbec potenciální klient tyto stránky objeví.

Mám vlastní webovou stránku, bude i tak pro mne Hledamucetni.cz přínosem?

Zajisté! Hledamucetni.cz je navržen dle nejnovějších standardů, a tudíž je jeho indexace ve vyhledávačích nadprůměrná. Celý portál je průběžně indexován na hesla z oblastí účetnictví (vedení účetnictví, účetní poradenství, zpracování mezd), daňového poradenství a auditu vždy v kombinaci s okresním městem. Máte-li již vlastní stránky, je možné je s profilem „prolinkovat“, čímž zvýšíme počet zpětných odkazů Vaší stránky a tudíž i jí dopomůžeme v lepším zviditelnění ve vyhledávačích, jako jsou např. Seznam.cz a Google.com. Dalším přínosem je zajisté možnost odborné diskuze mezi zapsanými subjekty navzájem.

Pro odbornou diskuzi využívám stránek komory, jíž jsem členem.

Náš portál je jediným systémem, který sdružuje subjekty ze všech sfér účetní problematiky (účetnictví, daňové poradenství a audit) a tudíž je i struktura odborné veřejnosti různorodá. Diskuze, která je na našich stránkách vedena, je tedy interdisciplinární a tudíž přínosnější pro všechny zúčastněné strany.

Kolik to stojí?

V současnosti je základní cena registrace nastavena na 5.900,- Kč bez DPH za roční zápis a dvouletý zápis je zvýhodněn cenou 8.900,- Kč bez DPH. Cena je konečná, čili pokud budete mít zájem, bude zahrnovat veškerou práci programátorů s vytvořením a správou profilu, navázáním profilu na domovskou stránku společnosti pro její lepší zobrazování ve vyhledávačích a v neposlední řadě i neomezenou aktualizaci profilu po danou dobu a to i pomocí bezplatné telefonické linky. Nehrozí Vám tak žádné skryté poplatky ani za prokliky, vedení ani aktualizaci profilu. Smlouva navíc garantuje formou možné prolongace zajištění stávajících obchodních podmínek jedno následující období bez ohledu na vývoj cen registrací v následujících obdobích.

Jsem velice zaneprázdněn/a a nemám čas na tvorbu stránek.

Protože chápeme, že čas znamenají peníze, trvá zřízení profilu v průměru 3 až 5 minut času. Stačí si přes email info@hledamucetni.cz domluvit termín, kdy Vás bude telefonicky kontaktovat náš obchodní zástupce a v daném termínu pouze upřesnit podrobnosti daného zápisu. My poté vše uděláme za Vás a následně Vám zašleme email s odkazem na již vytvořený profil, vygenerované přihlašovací údaje a kontaktní informace na naše programátory. Následnou aktualizaci profilu můžete provést nejen osobně přes CMS rozhraní ale i telefonicky přes naši bezplatnou technickou podporu. Jedná se tedy o nejflexibilnější a časově nejméně náročný projekt na českém internetu.

Kdo jsme?

Informace naleznete ZDE.